sobota, 8 kwietnia 2017

KAMPANIA MONTE PULS

MAGICZNA MOC MONTE PULS- NAJNOWSZE MONTE ZE SMAKOWITĄ PORCJĄ CZEKOLADY LUB KARMELU

Oto najnowsza propozycja od Monte, aż trzy przepyszne warstwy kremu połączone z czekoladą, orzechami i karmelem. Takie pyszności można było otrzymać biorąc udział w projekcie TRND. A dokładniej, każda z 3000 osób wybranych do udziału w projekcie otrzymuje zwrot kosztów za zakup maksymalnie 24 szt Monte Plus 120g  (12 Monte Plus Czekolada i 12 Monte Plus Karmel) za kwotę nie większą niż 65 zł.
Do projektu dodatkowo otrzymałam
-przewodnik projektu
-książeczkę badania opinii, która jest potrzebna do zebrania informacji wśród moich rozmówców na temat Monte Plus
-2 Monte notatniki na lodówkę, jeden dla mnie, a drugi dla dowolnej osoby.Deser mleczny z czekoladą, orzechami i sosem karmelowym.Monte Puls karmelowe to przepyszny deser o smaku śmietankowo-orzechowo-karmelowym- świetna kompozycja. Monte Puls karmelowe w smaku przypomina troszkę klasyczne Monte, ale w odróżnieniu od klasycznego, na spodzie kubeczka posiada dodatkową grubą warstwę pysznego karmelu. Dzięki temu karmelowe Monte jest słodsze i ma dość przyjemny smak,idealnie komponuje się z pozostałymi smakami.

Deser mleczny z czekoladą, orzechami i sosem czekoladowym.

Monte Plus czekolada posiada dwie przepyszne warstwy kremu - krem mleczny oraz czekoladowo orzechowy, dodatkiem jest mocno czekoladowy sos.

Opinia
Monte Plus, to bardzo pyszny deser na każdą porę dnia i dla każdej osoby. Deserki z wierzchu są delikatne, mają kremową konsystencję, a pod nimi znajduje się sos mocnej czekolady lub karmelu-pycha. Każda osoba wybierze na pewno swój ulubiony smak Monte Plus, więc zapraszam po Monte.
Monte- pełno smaku, pełno siły, pełno frajdy.

#MontePlusMagia
Cena jednego op.ok 2.60 za op.120 g

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz