czwartek, 6 kwietnia 2017

DANIO NA WYNOS

KAMPANIA DANIO - SPOSÓB NA GŁODA


Jestem jedną z 2000 osób, które testują serki Danio, a to wszystko dzięki portalowi TRND.
Co trzeba było zrobić aby testować Danio? To banalnie proste, wystarczyło zarejestrować się w programie TRND, a jeśli mamy już tam konto to należało zalogować się i wypełnić formularz zgłoszeniowy do projektu.
Wszystkie osoby, które zostały zaproszone do testowania miały zakupić serki Danio do kwoty nie większej niż 25 zł i oczywiście otrzymają zwrot kosztów za zakup maksymalnie 10 szt. Danio na wynosDrogą kurierską otrzymałam dodatkowo Przewodnik Projektu,Do wyboru mamy dwie wersje smakowe, wersję waniliową i wersję truskawkową.
Skład serka truskawkowego
Twaróg odtłuszczony z mleka, śmietanka, cukier, truskawki, (6,15% purre), skrobia modyfikowana, wapń, żelatyna, aromat naturalny, koncentraty z czarnej marchwi i dyni, witamina D.Skład serka waniliowego
-twaróg odtłuszczony z mleka, śmietanka, woda, cukier, skrobia modyfikowana, syrop glukozowo-fruktozowy, naturalny aromat waniliowy z innymi naturalnymi aromatami, żelatyna.
 Danio po wysiłku świetnie smakuje

Opinia
Danio to wygodna przekąska w otwieranym dzięki nakrętce opakowaniu. Nakrętka pozwala na dowolne dysponowanie serkiem. Do takiego opakowania  nie potrzebujemy łyżeczki gdyż bez problemu możemy serek wyssać do ostatniej kropelki.Tubka, w której znajdują się serki jest wykonana z mocnego tworzywa, idealnie dopasowuje się do dłoni. Znajduje się na nim bardzo pocieszny nadruk Głoda. Takie opakowanie bez problemu możemy zabrać ze sobą w dowolne miejsce, czy to szkoły, do pracy, na wycieczkę lub też na wyczerpujący trening. Serek jest bardzo smaczny, gęsty, kremowy o aksamitnej konsystencji. Nie jest zbyt słodki, za to spora ilość śmietanki i twarożku dają nam poczucie sytości nawet do ok 2 godzin. Bardzo dużą zaletą jest to że serek nie musi być przechowywany w lodówce-aż do 6 godzin.

#daniopozytywnie i #głódwymięka!

Cena opakowania 140g 2.69

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz