sobota, 5 listopada 2016

SUPLEMENT DIETY OD GAL

KARMELKI Z PROPOLISEM DLA DZIECI
Karmelki dostałam jako tester dzięki przystąpieniu do klubu GAL. W kartonowej paczuszce znajduje się 20 miodowych karmelków o gramaturze 5 g.
Karmelki są przeznaczone dla dzieci powyżej 3- go roku życia jako uzupełnienie codziennej diety i polecane są w przypadku problemów z gardłem.
Najważniejsze składniki zawarte w jednym karmelku to;
-ekstrakt z propolisu 50 mg
-witamina C 20 mg (25%)
-wyciąg z tymianku 5 mg
-miód 5 mg
Karmelki z propolisem można podawać 4 dziennie i powinno się je ssać do całkowitego rozpuszczenia - nie należy przekraczać zalecanej porcji.
Propolis - działa bakteriobójczo
Witamina C - wzmacnia nasz układ krwionośny 
Tymianek - łagodzi podrażnione gardło i koi górne drogi oddechowe. Posiada właściwości przeciwzapalne
Miód - ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne

Przeciwwskazania-preparatu nie powinny stosować osoby uczulone na produkty pochodzenia pszczelego lub którykolwiek ze składników.


Opinia ;
Cukierki są bardzo smaczne, słodkie z wyczuwalnym posmakiem tymianku, miodu i delikatną kwasowością. Kolor mleczno beżowy, cukierki mają bardzo przyjemny zapach i smak (chociaż nie wszyscy gustują w tymianku). Dość ciekawe opakowanie wykonane z myślą o naszych dzieciach, aby zachęcić ich do przyjmowania. Do tego każdy cukierek jest osobno opakowany w fajny papierek z pszczółkami. Karmelki są doskonałym zdrowym smakołykiem dla dzieci i stanowią dobrą alternatywę dla innych słodyczy. 


Karmelki dość skutecznie koją bolące gardło dzięki naturalnemu składowi. Można je kupić w aptekach i sklepach zielarskich.
Cena op. 0.105 kg  od ok 9.80.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz