sobota, 5 listopada 2016

HIPP KLUB MOJEGO MALUSZKA

MLEKO HIPP NA WZÓR NATURYO tym, że Produkty HIPP są świetne dla naszych maluszków przekonała się moja szwagierka podając swojej córeczce zupki HIPP, które jakiś czas temu otrzymała ode mnie. A ja dostałam  je od,, Klubu mojego maluszka'', do którego już dawno się zapisałam. Dzięki temu otrzymuję różne produkty HIPP, przekazuję je dla  mojej szwagierki córeczki i dzięki temu mam przyjemność opisać dany produkt.
Paczuszka, którą otrzymałam  zawierała trzy ekologiczne 28 g. mleka HIPP BIO Combiotik, poradnik o mleku HIPP Na wzór natury, a do tego kupon rabatowy 15 % na 1 dowolny produkt z grupy Mleko HIPP Combiotik  (2,3,4,- 900g ). 
Mleko HIPP BIO Combiotik jest dostosowane do wyjątkowych wymagań żywieniowych dzieci w różnych etapach ich rozwoju. Mają dokładnie wyselekcjonowane, ekologiczne składniki skomponowane na wzór natury.


 
Wszystkie ekologiczne produkty HIPP mają specjalne oznakowania na etykiecie; unijne logo rolnictwa ekologicznego (liść z gwiazdek na zielonym tle) wraz z numerem kodowym jednostki certyfikującej, a także niebiesko - zielony znak HIPP BIO, który gwarantuje jeszcze wyższą ekologiczną jakość niż wymagana przepisami prawa. Za tę jakość ręczą swym nazwiskiem właściciele firmy.

 Opinia
Mleko rewelacyjne bogate w składniki odżywcze, kwasy DHA, kultury bakterii, które usprawniają pracę jelit. Mleko jest proste do przygotowania, łatwo rozpuszcza się w wodzie, smak mleka lekko słodki. Jest dobrze tolerowane przez małą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz