niedziela, 25 września 2016

PRÓBKI LENOR UNSTOPPABLES FRESH & FAIRY LEMON

PEREŁKI ZAPACHOWE LENOR

Na stronie Everyday.me była możliwość otrzymania darmowych próbek produktu Lenor Unstoppables i  płynu do mycia naczyń Fairy Lemon , nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności wypróbowania tych nowych produktów , więc zamówiłam próbki . W kilku zdaniach opiszę moją opinię przetestowanych już produktów .

 Opinia
Jestem pozytywnie zaskoczona perełkami Lenor . Zapach bardzo ładny , intensywny , utrzymuje się dość długo na ubraniach , a to dla tego , że perełki zapachowe Lenor zawierają więcej substancji zapachowych w porównaniu z innymi produktami . Proste użycie perełek - wsypuję bezpośrednio do bębna pralki - dzięki temu zapach bardziej wnika w tkaninę no i wkładam pranie . Perełki  bardzo dobrze się rozpuszczają i nie pozostawiają żadnych plam , ani śladów na praniu . Proszek/płyn  tradycyjnie wsypujemę/wlewam do szufladki .
Lenor Unstoppables jest świetny do prania pościeli , ręczników i firanek zapachem wypełnią nasze pomieszczenie . Lenor nadaje się do wszystkich rodzajów ubrań .
Pojemność próbki to 30 g -wystarcza na 1-2 prania
Cena opakowania ok. 25,00

Opinia
Płyn do mycia naczyń Fairy Lemon jest rewelacyjny , świetnie zmywa naczynia , jest gęsty , bardzo dobrze się pieni więc wystarczy tylko nie wielka jego ilość dzięki czemu mniej będzie się go zużywać  przy zmywaniu sporej ilość naczyń , do tego bardzo ładnie pachnie , no i nie uczula ,a to jest ważne .
 Polecam .
Pojemność tej próbki to 35 ml

Jeśli jesteś zainteresowany/na darmowymi próbkami od Everyday.me , zarejestruj się na stronie . Za próbki i za przesyłkę nic się nie płaci . Co jakiś czas warto wejść na tę stronę , gdyż pojawiają się coraz to inne produkty do testowania . Dobrze jest wejść ponownie na stronkę już po użyciu otrzymanej próbki i napisać opinię o produkcie , który się wypróbowało .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz