czwartek, 18 sierpnia 2016

PHARMACERIS

HYDROLIPIDOWY KREM OCHRONNY DO TWARZY DLA DOROSŁYCH I DZIECI  50+

Dla tych osób , które w najbliższym czasie będą korzystać z  kąpieli słonecznych , chciała bym zaproponować hydrolipidowy krem ochronny do twarzy Sun Protect SPF 50+ zarówno dla dorosłych jak też i dla dzieci . Po co? chociażby dla tego aby zadbać o odpowiednie zabezpieczenie naszej skóry przed poparzeniami oraz aby zminimalizować ryzyko wystąpienia poważnych chorób skóry .
  
Opis produktu
W hydrolipidowym kremie do twarzy dla dorosłych i dzieci Pharmaceris  S zastosowano specjalny system fotostabilnych filtrów UFA i UVB , o podwójnym mechanizmie działania anty UV(odbijania i pochłaniania promieni słonecznych.) dla zapewnienia skutecznej i bardzo wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami . Krem zapewnia ponad 98% ochronę anty UV oraz minimalizuje ryzyko powstawania zmian barwnikowych i przebarwień . Dwutlenek tytanu zapobiega fotostarzeniu i reakcjom fotouczulającym - minimalizując ryzyko powstawania podrażnień . Masło Shea łagodzi i odżywia naskórek oraz zapobiega jego przesuszeniu .Preparat szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy .
 Bezpieczeństwo i wysoka tolerancja potwierdzona klinicznie i dermatologicznie . Polecany przy leczeniu dermatologicznym oraz po zabiegach medycyny estetycznej .
-hipoalergiczny
-bez alergenów
-bez barwników
-bez kompozycji zapachowych
-jest wodoodporny

 Opinia;
Bardzo dobra konsystencja kremu , doskonale się wchłania , daje wrażenie naturalności na twarzy , nie zapycha i nie wzmaga przetłuszczenia skóry , nie podrażnia skóry pod oczami , jest bezzapachowy . Krem jest przyjemny w użyciu , filtr nie bieli skóry i nie lepi jej ,skóra nie błyszczy się jak po innych kremach z filtrem . Nawilża skórę i nie wysusza jej i do tego chroni przed promieniowaniem UV . Krem ten jest również doskonałą bazą pod makijaż .
Naprawdę świetny krem można go kupić praktycznie w każdej aptece .

Pojemność 50 ml = ok.36 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz