niedziela, 19 czerwca 2016

PACHNĄCA SZAFA - DYFUZOR KORZENNE INDIE

DYFUZOR DRZEWO SANDAŁOWE Z CYNAMONEM - KORZENNE INDIE

Jakiś czas temu podjęłam współpracę z Pachnącą Szafą . Dzięki tej współpracy mogę przetestować nowe nie znane mi do tej pory różne produkty , a następnie mam przyjemność opisać je i podzielić się moją opinią z zainteresowanymi osobami .
Produkty , które do tej pory udało mi się przetestować są wysokiej klasy , a cena ich nie jest wygórowana .


Dyfuzor jest zapakowany w bardzo ciekawe tekturowe pudełko z interesującym nadrukiem troszkę przypominającym pawie oka . Na odwrotnej stronie opakowania znajdziemy dokładny opis produktu , a na bocznej ściance opakowania , sposób użycia produktu oraz propozycje wypróbowania innych wariantów zapachowych .
Dyfuzor wykonany jest z białego grubszego szkła , które kształtem przypomina spłaszczoną buteleczkę . Flakonik stoi stabilnie , nie jest wywrotny i całkiem nie źle prezentuje się na półce . Ozdobą flakonika jest to , że przód szkła jest gładki , ale za to tył jest zdobiony podłużnymi wyżłobionymi pasami , co jest bardzo przydatne , gdyż możemy w bardzo bezpieczny sposób wziąć do ręki flakonik bez obawy , że może nam się wyśliznąć z dłoni .Buteleczka jest szczelnie zabezpieczona przed wylaniem płynu plastikowym koreczkiem .
Zapachowa esencja znajdująca się w szklanym flakoniku ma konsystencję płynną o żółtej barwie i przyjemnym słodkawym i mocnym zapachu  z pikantną nutą trochę kojarzącą się z zapachem orientalnych przypraw korzennych i wyczuwalnym odprężającym  aromatem drzewa sandałowego . Dodatkowo odświeżacz posiada 5 ratanowych patyczków , dzięki którym wydobywa się ten przyjemny zapach . Patyczki w bardzo prosty sposób wkłada się do odbezpieczonego flakonika aby mogły przesiąknąć płynem  dzięki temu pomieszczenie wypełnia się zapachem . Nasączone zapachową substancją patyczki w niewielkim stopniu zmieniają kolor , ogólnie są koloru jasnego drewna , ale gdy dokładnie nasiąkną część , która była zanurzona w esencji i po jakimś czasie przekręcona tylko troszeczkę pociemniała .Moja opinia.
Przez pierwsze 4 dni aromat nieustannie unosił się w mojej sypialni . Zapach jest dość przyjemny , ale przebywając dłuższy czas z tym zapachem jest aż za intensywny do tego stopnia , że trzeba było nie zamykać drzwi do sypialni co miało też plusy , gdyż niewielki korytarz również przechodził zapachem . W kolejnych 10 dniach zapach był również intensywny . Przy następnych 9 dniach  zapach nadal był dość dobrze wyczuwalny , ale w sam raz . Aromat tak długo się utrzymywał , że nie trzeba było często przekręcać patyczków . Po 27 dniach  esencja wyczerpała się , lecz jeszcze przez ponad dobę dało się wyczuć delikatną woń drzewa sandałowego i cynamonu . Prawdą jest , że zapach z  dyfuzora utrzymuje się do kilku tygodni , trzeba wziąć jednak pod uwagę umiejscowienie flakonika , rozmiar pomieszczenia , a także  cyrkulację powietrza .
Wielkość pomieszczenia , w który przeprowadzałam test , to 18,70 m2 .
Pojemność fiolki 40 ml
Cena ok. 14.99
Produkty Pachnącej Szafy można zakupić w sklepach Rossmann , Drogeriach Hebe ,sklepach online , Tesco .
Produkt jest godny polecenia .
Na stronie Aromatowo.pl można znaleźć spory asortyment produktów Pachnącej Szafy .

W następnym poście opiszę kolejny produkt Pachnącej Szafy mianowicie  dyfuzor Pikantny Meksyk . Zapraszam .


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz