czwartek, 1 października 2015

PEREŁKI PERLUX

PEREŁKI DO PRANIA PERLUX

Dzisiejszy wpis poświęcę rewelacyjnym Perełkom Perlux  polskiej firmy LAKMA , które  otrzymałam jako Ambasadorka w kampanii STREETCOM .To moja pierwsza kampania .
Kurier dostarczył mi dość szybko okazałą paczuszkę , w której znajdowało się mianowicie ;
-opakowanie24 pereł piorących Perlux White
-opakowanie 16 pereł piorących Perlux Colr
-15 opakowań po 2 perły piorące Perlux White dla moich znajomych
-15 ulotek do rozdania znajomym
-Przewodnik Ambasadorki


    Przed przystąpieniem do testowania Perełek Perlux zapoznałam się z Przewodnikiem Ambasadorki.  

Zgodnie z wytycznymi kampanii rozdałam znajomym i rodzinie ulotki i Perełki piorące Perlux White  
Opinie  wszystkich były pozytywne .
 -siostra pochwaliła perełki,dały radę odeprać mocno zabrudzone skarpetki siostrzeńca, ale w temperaturze 60st , 
-mama  wyprała swoje rzeczy, z efektu była bardzo zadowolona,
-koleżanka bardzo dokładnie wyprała białe koszulki ,
-kolejna koleżanka ,była mile zaskoczona doskonale wypranymi ręcznikami,
-jeszcze inna koleżanka zachwycona była bielą i zapachem wypranej w kapsułkach bielizny.  


Oczywiście ja też przystąpiłam do przetestowania Perlux White oraz Perlux Color.
Oba produkty doskonale sprawdziły się w praniu . Po pierwszym praniu w Perlux White byłam oczarowana czystością i zapachem . Dla pewności zrobiłam jeszcze kolejne pranie-pranie ponownie wyszło idealnie. Robiąc białe pranie na pralkę wystarczyła mi tylko 1 kapsułka , a ubrania były przyzwoicie wyprane i intensywnie pachnące . Kołnierzyki w koszuli męża dokładnie się wyprały . Kapsułka rozpuściła się całkowicie i nie pozostawiła żadnych śladów , czym byłam pozytywnie zaskoczona .  
 Perlux Color również użyłam do kilku prań i  również byłam zadowolona . Plama po lodzie czekoladowym zniknęła z bluzki,nogawki ze spodni dresowych doprały się lepiej niż wcześniej  .

Dzięki testowaniu Pereł Perlux zgadzam się , że to najskuteczniejsze perły do prania , ponieważ sprawdziły się jako środek piorący , środek odplamiający i jako środek dbający o moją pralkę . To super produkt dla osób  które cenią sobie skuteczność i wygodę w stosowaniu . Bardzo ważne jest to że można prać ubrania osób alergicznych.Każdemu z was polecam Perełki Perlux , warto przekonać się samemu ich skuteczności . Przy najbliższej okazji  na pewno kupię Perły Perlux .
To była moja pierwsza przygoda z tymi perełkami piorącymi i od razu jestem tak pozytywnie zachwycona. .

ZALETY
-połączenie proszku i żelu
-działa już w 40stC
-bezpieczny dla alergików
-łatwy w zastosowaniu
-1perła wystarcza na 1 pranie
-dodatek odplamiacza w jednej małej kapsułce
-ochrona przed kamieniem
-dobrze się rozpuszcza i ne pozostawia żadnego osadu jak niektóre proszki do prania
-produkt polski

Jeśli podliczymy zrobienie zwykłego prania zakładają , że używamy zwykłego odkamieniacza jak również odplamiacza , to zwykłe pranie kosztuje więcej niż używane Perełki Perlux .
Szacowany koszt prania z proszkiem klasy premium tj.41g=0.74zł,odplamiacz tj.34g=2.30zł,odkamieniacz tj.29g=0.49zł, razem 104g .Cały koszt jednego prania wynosi 3.53zł . Natomiast Perła Perlux piorąca 1 szt zawiera  fazę sypką 17g,fazę ciekłą 6g, czyli razem 23g. Cały koszt jednego prania wynosi 1.20zł.
Nawet jeśli mamy bardzo brudne pranie i użyjemy dwóch perełek , to nadal jest kwota niższa niż w standardowym praniu ,bo wyniesie 2.40zł.

OPINIA 
Oba warianty Perełek Perlux są godne polecenia . Perełki Perlux zachwycają zapachem zaraz po otwarciu opakowania . Zapach jest cudowny,pranie rozwieszone w domu sprawia,że cały dom pachnie.Stosowany do prania,chroni delikatne tkaniny. Oszczędność jest również spora, bo nie trzeba kupować osobno proszku i płynu,to duży plus . Pranie jest bardzo proste i  wygodne,nie musimy odmierzać proszku i uważać , aby go nie rozsypać . Jak dla mnie Perlux jest skutecznym polskim produktem .

Jeśli chcesz zostać Ambasadorką Streetcom i testować produkty to wystarczy zarejestrować się na stronie   www.streetcom.pl .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz