piątek, 23 października 2015

PROJEKT CHEESE SNACK TRND

  PROJEKT  CHEESE SNACK

Dzisiaj opowiem o projekcie , w którym właśnie biorę udział .
Do projektu dostałam się przez stronkę TRND link  https://www.trnd.com/pl
Produkt ten jest dostępny na rynku od listopada 2014 roku .
Jestem dumna , że znalazłam się w tym projekcie razem z gronem 30000 osób testujących przekąski serowe Cheese Snack firmy Zoot.
Paczka , którą dość szybko otrzymałam kurierem była duża i dobrze opakowana , wypełniona w środku granulkami suchego lodu . W pudełku znalazłam książeczkę ,, Twoje badanie opinii'', w której mogę zapisywać przeprowadzone opinie 20 osób w ramach projektu . Dodatkowo znajdowała się fajna trójwymiarowa kolorowanka w tekturowej teczce i najważniejsze dobrze schłodzone serowe przekąski Cheese Snack .
Dokładna zawartość całej paczki
-3 opakowania w formie dwupak-łącznie 6 opakowań Zoot Cheese Snack.
     Orginał (po 4sztuki pojedynczo pakowane paluszków serowych w każdym opakowaniu)
-3 opakowania w formie dwupak-łącznie 5 opakowań Zoot  Cheese Snack.
     Ketchup (po 4 sztuki pojedynczo pakowanych paluszków serowych w każdym opakowaniu)
-,,Kolorowanka -teatrzyk Cheese Snack''
-Przewodnik projektu
-Książeczka ,,Twoje badanie opinii''

Do przekazania innym
- 3 opakowania w formie dwupak-łącznie 6 opakowań Zoot Cheese Snack.
      Orginał (po 4sztuki pojedynczo pakowanych paluszków serowych w każdym opakowaniu)
-3 opakowania w formie dwupak-łącznie 6 opakowań Zoot Cheese Snack.
      Ketchup (po 4sztuki pojedynczo pakowanych paluszków serowych w każdym opakowaniu)Parę słów o przekąskach Cheese Snack
Przekąska jest stworzona z myślą o dzieciach , a szczególnie o ich drugim śniadaniu .
Są bardzo smaczne i sycące . Umieszczone są w foliowych torebkach z ładną kolorową szatą graficzną.
W każdym foliowym opakowaniu znajdują się 4 serowe paluszki , każdy z nich zapakowany jest w oddzielną foliową osłonkę z fajnym kolorowym nadrukiem tygryska - każda porcja to inna tygryskowa historyjka..
Osłonki foliowe są nacięte u góry tak aby można było bez użycia nożyczek wycisnąć serek nie dotykając go rękoma - jest to bardzo wygodne i higieniczne. Dużą zaletą jest to, że 4 paluszki są opakowane oddzielnie , dzięki temu na dłużej zachowują swoją świeżość .
Dla mnie konsystencja serka jest odpowiednia , oryginał trochę przypomina mi ser mozzarella , natomiast  wersja z ketchupem ma lekko pomidorowy posmak . Cheese Snack nie są słone są bardzo smaczne . Nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów. W 100g produktu znajdziemy 400 mg wapnia - wapń to składnik mineralny , który odpowiada za strukturę i moc kości i zębów . Ponadto dba o prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego , mięśniowego , hormonalnego oraz serca  .Oraz 22g białka-białko dostarcza energii , pomaga zwalczać toksyny , transportuje różne substancje , jest budulcem tkanek , stanowi średnio aż   15 % masy ciała.. Więc na pewno taki serek jest lepszy  i o wiele zdrowszy dla naszego dziecka niż słodycze . Po za tym nie zajmuje dużo miejsca w plecaku , czy też torebce . Przekąska Cheese Snack smakuje na ciepło jak też i  na zimno.
OPINIA
Przekąska Cheese Snack to doskonały i wygodny pomysł na drugie śniadanie do szkoły lub do pracy , jak również na wycieczki . Stanowią codzienne źródło składników odżywczych , przez co wspiera rozwój dziecka . Może sugerowana cena detaliczna wydaje się dość spora 4.99 zł (opakowanie 4 szt pojedynczo pakowanych paluszków) , a w ofercie promocyjnej dostępnej od października  6.49 zł (opakowanie dwupak 8 szt pojedynczo pakowanych paluszków serowych) . Natomiast ocenę pozytywną daję za skład produktu i oryginalne opakowanie .  Na pewno jeszcze nie raz sięgnę po nie ze sklepowej półki . Polecam. .
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz