niedziela, 19 lipca 2015

Podpaski i wkładki TENA

  Tena.

Próbka zawiera :

-ulotkę informacyjną na temat produktów
-1 szt. podpaska Tena Mini wings silky softness
-2 szt. wkładki ultra mini Wkładka TENA Lady Ultra Mini ma tylko 3mm grubości. Jest tak mała i dyskretna jak zwykła wkładka higieniczna, oferuje jednak znacznie większy stopień chłonności i znakomicie nadaje się dla osób, u których nietrzymanie moczu występuje sporadycznie. Posiada unikalny system Fresh Odour Control™, który neutralizuje zapach, dzięki czemu czujesz się świeżo i bezpiecznie.TENA Lady Mini Wings zostały zaprojektowana dla kobiet z lekkim nietrzymaniem moczu, zapewniają najwyższy komfort i dyskrecję przez cały dzień. Kształt typowej podpaski higienicznej dla kobiet zapewnia lepsze dopasowanie do anatomii ciała oraz doskonałe poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki skrzydełkom produkt utrzymuje się na miejscu zwiększając komfort użytkowania. System Fresh Odour Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i zapewnia poczucie świeżości.Cechy i korzyści
- Warstwa górna QuickDry Topsheet zapewnia szybkie wchłanianie i zatrzymuje wilgoć z dala od ciała, dając poczucie większej suchości.

- Samoprzylepny pasek utrzymuje wkład na miejscu.

- System Fresh Odour Control™ ogranicza ryzyko wydostawania się na zewnątrz niepożądanych zapachów, zapewniając świeżość i dyskrecję.

- Materiałowa powłoka bezpośrednio przy ciele.

- System Body Shape™ doskonale dopasowuje się do ciała


Próbki można zamówić  na stronie Tena

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz