niedziela, 19 lipca 2015

Wkładki Seni Lady

Anatomiczne wkładki urologiczne

Otrzymałam paczkę za pośrednictwem świetnej stronki:  http://www.kosmeland.pl/  Seni Lady do przetestowania dla osób nie trzymających moczu.
Oddychające anatomiczne wkładki urologiczne dla kobiet - pewna i dyskretna ochrona przy lekkiej inkontynencji. Wkładki neutralizują nieprzyjemny zapach, a zastosowanie w nich specjalne falbanki boczne zapobiegają wyciekom.


                                         
                                         


Wskazania


Wkładki urologiczne są przeznaczone dla osób z lekką i średnią inkontynencją. Seni Lady to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny tryb życia, ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo połączone z dyskrecją.
Wkładki Seni Lady są wyrobami oddychającymi, mają anatomiczny ksztalt i szeroki pasek kleju zapewniający łatwe i pewne mocowanie.

MOJA  OPINIA 

Uważam te produkty za świetne rozwiązanie intymnych problemów. Podpaski oraz wkładki naprawdę spełniają swoją role. Dają  duży komfort i nie musowo się już martwić o jakiekolwiek przeciekanie. Są wykonane z dobrego, przyjemnego materiału, a także niesamowicie chłonne co daje "uczucie bezpieczeństwa". Dzięki tym produktom  problem staje się mniej dokuczliwy i myślę, że niema lepszych podpasek i wkładek tego typu na rynku."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz