niedziela, 7 maja 2017

UGAŚ PRAGNIENIE ODWODNIONEJ SKÓRY PO ZIMIE

MIXA EKSPERT SKÓRY WRAŻLIWEJ

Pięciodniowa kuracja nawadniająca, którą otrzymałam to tekturka o rozmiarze 15cm x 15cm, można ją rozłożyć na 5 części. Na każdą część jest przyklejona jedna saszetka próbki kremu Mixa o poj. 1 ml, dodatkowo na  częściach tekturowych okładek znajdziemy wskazówki i porady.
O 23 % wyższe nawilżenie po 4 godzinach

Nawilżenie skóry wrażliwej 24 h
Skóra miękka i ukojona, widocznie gładszaIntensywne nawilżanie

Skóra promienieje zdrowym blaskiem


Ciągłe nawilżenie przez 25 hZalety kremu
-doskonale nawilża
-hipoalergiczny
-skóra jest gładka i miła w dotyku
-nie lepi się
-krem jest idealny pod makijaż

Opis
Konsystencja kremu jest lekko żelowo - kremowa, dość szybko się wchłania pozostawiając skórę świeżą i dobrze nawodnioną. Wystarczy niewielka ilość kremu, aby dokładnie pokryć całą twarz. Zapach jest świeży, delikatny bardzo przyjemny, utrzymuje się na twarzy przez kilka minut po aplikacji, wchłania się dobrze, a skóra po nałożeniu kremu staje się miękka i aksamitna w dotyku, jest dobrze napięta co jest widoczne na policzkach.
Krem jest godny polecenia szczególnie dla osób, które potrzebują intensywnego nawodnienia skóry. 
Krem jest hipoalergiczny w 100% testowany na skórze wrażliwej. Próbki kremu Mixa były pierwszym moim produktem tej firmy, który wypróbowałam. Wypróbowane próbki były zbyt małe żeby dokładnie opisać moje obserwacje, jedno co mogę z pewnością powiedzieć to to, że krem nie uczula, nie zatyka porów, nie powoduje wyprysków, nadaje się na dzień i na noc. Jednym słowem jest warto go wypróbować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz