niedziela, 28 maja 2017

DANONKI MEGA TESTOWANIE Z TRND

STARTUJEMY Z PROJEKTEM NOWE DANONKI !

Ponownie udało mi się zasilić grono Ambasadorów, którzy tym razem testują Danonki, a to dzięki portalowi TRND. Bardzo się cieszę, bo dzieciaczki w mojej rodzinie i dzieciaczki moich znajomych wprost uwielbiają je, więc nie miałam problemu z rozdaniem ich.
Dzięki portalowi trnd.pl testowanie odbywa się zupełnie za darmo. Do wykorzystania na zakupy Danonków 50g i 90g była przeznaczona pula pieniężna do 35 zł, za którą trzeba było kupić maksymalnie 24 kubeczki Danonków Mini 4x50g / 8x50g jak i Danonków Mega 4x90g w dowolnie wybranym przez siebie sklepie, a następnie należało przesłać paragon, aby uzyskać zwrot pieniędzy za zakup produktu. Część Danonków rozdałam znajomym, którzy mają małe dzieci i część dałam dzieciaczkom z mojej rodziny, ależ było radości.
No to do dzieła


Danonki to pyszny twarożek z wysokiej jakości polskiego mleka. Ma gładką, kremową konsystencję i jest odpowiednio gęsty dla dzieci. Zawiera przetarte owoce i naturalne aromaty. Nie zawiera barwników. Twarożek Danonki został wzbogacony w wapń i witaminę D potrzebne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości dzieci. Danonki nie zawierają konserwantów, a 35 dniowy termin przydatności do spożycia zawdzięczają wysokiej jakości składnikom, procesowi pasteryzacji i ścisłej kontroli jakości.
Receptura Danonków została pozytywnie oceniona przez Instytut Matki i Dziecka.
Firma należy do koncernu Danone.1 kubek Danonków jest źródłem wapnia i witaminy D, które są potrzebne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Ważna jest zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia.Wariantów smakowych Danonków jest kilka min.
Wersja Mini 50 g
-truskawka
-wanilia

Wersja Mega 90 g
-brzoskwinia-gruszka-jagoda
-jagoda-wanilia
-truskawka-wanilia-banan

Danonki występują w czteropakach i w ośmiopakachDanonki Mini; Truskawka
Składniki
-twarożek odtłuszczony (z mleka), śmietanka (z mleka), cukier, truskawki (6,15% - puree), skrobia modyfikowana, białka mleka, wapń, koncentraty czarnej marchwi, marchwi i dyni, aromat naturalny, witamina D. Alergeny zostały wytłuszczone.Danonki Mini; Waniliowy
Danonki w kubeczkach 50g są idealne dla dzieci, które pierwszy raz próbują nabiału. Smaki i formuła dobrane są w taki sposób aby w bezpiecznie wprowadzić dziecko w świat produktów mlecznych.
Skład
-twarożek odtłuszczony (z mleka), śmietanka (z mleka), woda, cukier, skrobia modyfikowana, białka mleka, wapń, koncentraty z marchwi i krokosza barwierskiego, ekstrakt z wanilii, witamina D. Alergeny zostały wytłuszczone.Mega Jagoda - Wanilia
Składniki
-twarożek odtłuszczony (z mleka), śmietanka (z mleka), cukier, woda, jagody (3% - puree), skrobia modyfikowana, białka mleka, wapń, koncentraty z marchwi, czarnej marchwi, hibiskusa i krokasza barwierskiego; aromat naturalny, ekstrakt z wanilii, witamina D. Alergeny zostały wytłuszczone.
- pół na pół


Mega Brzoskwinia - Gruszka -Jagoda
Cechy
Bez konserwantów, bez sztucznych aromatów, bez barwników, mocne kości - wapń + witamina D.
Barwa produktu pochodzi z dodanych koncentratów z czarnej marchwi, marchwi, hibiskusa.
Składniki
-brzoskwinia - Gruszka; twarożek odtłuszczony, śmietanka, cukier, brzoskwinie (2,8% - puree), oligofruktoza, białka mleka, białka mleka, skrobia modyfikowana, wapń, aromat naturalny, witamina D.
-Jagoda; twarożek odtłuszczony, śmietanka, cukier, jagody (6% - puree), oligofruktoza, białka mleka, skrobia modyfikowana, wapń, koncentraty z czarnej marchwi, marchwi i hibiskusa, aromat naturalny, witamina D.
Alergeny zostały wytłuszczone.
Przechowywać w temp. 2-6 st.C

Mega Truskawka - Wanilia - Banan 
Skład
-twarożek owocowy wzbogacony w wapń i witaminę D Truskawka - Wanilia; twarożek odtłuszczony, śmietanka, cukier, truskawki (6,15% puree), oligofruktoza, białka mleka, skrobia modyfikowana, wapń, koncentrat z soku buraka czerwonego, aromat naturalny, naturalny aromat waniliowy, witamina D, twarożek owocowy wzbogacony w wapń i witaminę D Banan; twarożek odtłuszczony, śmietanka, cukier,banany (6,15% - puree), oligofruktoza, białka mleka, wapń, aromat naturalny, witamina D.


Kubek zawiera 1 porcję 90g.
Przechowywanie w temp. 2 - 6 st.C
- pół na pół

Opis

Bardzo odpowiadają smakowo połączenia Danonków. Danonki są bardzo smaczne zarówno w wersji schłodzonej jak i zamrożonej. Danonki są dość gęste nie spadają z łyżeczki. Nie są zbyt słodkie, mdlące, zapychające, idealnie zaspokajają ochotę na coś słodkiego. Bardzo trafna jest wersja Mini dla najmłodszych dzieci, gdyż maluchy nie zawsze są w stanie zjeść większe 90 g opakowanie Danonków. Ważne jest dla mnie to, że są bez sztucznych dodatków, barwników i konserwantów. Nie mają w składzie również syropu glukozowo - fruktozowego.
#PowiedzTak.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz