niedziela, 28 maja 2017

NOWOŚĆ OD GARNIERA INSPIROWANA AZJATYCKIMI TRENDAMI

MASKA KOMPRES MOISTURE + SUPER NAWILŻENIE DLA SKÓRY ODWODNIONEJ


Na stronce http://www.garnier.pl  można było zgłosić się do testowania nowości od Garnier maseczki z tkaniny nasączonej aktywnymi składnikami 


Informacje od producenta
Maska Kompres Aqua Bomb Super Nawilżenie przeznaczona jest do skóry odwodnionej. To sposób na intensywne nawilżenie skóry, które możemy osiągnąć już w ciągu tygodnia używania. W odczuwalny sposób następuje nawilżenie skóry w zaledwie w 15 minut. Systematyczne stosowanie pozwala aby nasza skóra stała się znów zdrowa i pełna blasku. Kompres Aqua Bomb do skóry odwodnionej jest wzbogacona ekstraktem z granatu. Nawilża skórę i odpowiada na jej potrzeby oferując efekt skutecznego nawodnienia, dodając blasku, likwidować drobne zmarszczki .
Maseczka, którą otrzymałam do przetestowania to wersja z ekstraktem z granatem, kwasem hialuronowym oraz serum nawilżającym.

Opakowanie
-foliowa saszetka, w środku znajduje się maseczka nasączona płynem.
Zastosowanie produktu
-oczyść i osusz skórę twarzy. Wyjmij maskę i nałóż ją na twarz. Niebieska warstwa ochronna powinna znajdować się na zewnątrz
-zdejmij niebieską warstwę ochronną
-pozostaw maseczkę na 15 minut
-zdejmij i wsmaruj pozostałość esencji lub zmyj ją za pomocą wacika. Nie wymaga zmywania .

Opinia
Po raz pierwszy testowałam maseczkę Garniera. Maska ma postać płachty,  jest świetna, delikatna, przyjemnie pachnie, bardzo łatwa w użyciu gdyż jest odpowiednio wycięta tak, aby można było ją w miarę dopasować do kształtów twarzy. Płótno jest odpowiednio nasączone, nie brudzi, nie ścieka, dokładnie przylega do twarzy. Maseczka na szczęście nie uczuliła mnie, nie odczuwałam żadnego swędzenia ani pieczenia skóry, za to już po bezproblemowy usunięciu maseczki z twarzy  moja skóra stała się delikatna odpowiednio nawilżona i napięta.
Maseczki można zakupić w Drogeriach w cenie ok 10 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz