środa, 26 kwietnia 2017

NOWE KARMY FITMIN PURITY DELICIOUS

PURITY HOLISTIC CAT FOOD

W celu przetestowania darmowej próbki karmy należało udać się do specjalnej aplikacji i wypełnić formularz zamówienia próbek. W formularzu trzeba było podać swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz adres e-mail. Po wypełnieniu formularza na adres e-mail przychodzi link aktywacyjny, w który należy kliknąć.
Fitmin Purity Delicious to pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów, z zawartością białka pochodzenia zwierzęcego na poziomie 71%. Zawarte w niej zioła, dojrzałe jagody, różnorodne warzywa, soczyste świeże mięso i świeże ryby. Lśniące od najzdrowszego tłuszczu zapewniają zdrowy rozwój. Holistyczna karma powstała wyłącznie z naturalnych składników.
-Dziczyzna-jest odżywcza, lekkostrawna z niską zawartością tłuszczów. Bogata w substancje mineralne (sód, potas,żelazo, fosfor) i witaminy grupy B. Odznacza się specyficznym smakiem i zapachem.
-Melisa-uspokaja, rozluźnia i zapewnia dobre trawienie.
-Rumianek-ma dobroczynny wpływ na układ pokarmowy i moczowy, działa przeciwzapalnie i dezynfekcyjnie oraz likwiduje wzdęcia. Kompleksowo dba o układ pokarmowy i moczowy.
-Jagody-pozytywnie działają na wzrok oraz elastyczność i siłę ścian naczyń. Ponadto posiadają właściwości dezynfekcyjne, które są potrzebne w chorobach zapalnych układu pokarmowego lub moczowego.
-Chlorella- zawiera dużą liczbę witamin, minerałów i białek, dzięki którym działa pozytywnie na organizm na wiele sposobów. Hamuje starzenie, korzystnie wpływa na obraz krwi i detoksykację organizmu.
-Wyciąg z rozmarynu-przedłuża pełnowartościowe życie komórek, wspomaga pracę wątroby i poprawia trawienie.
-Wątroba z dzika-to istotne źródło witaminy A, D i witamin z grupy B i substancji mineralnych żelazo, cynk, miedź. Dzięki swojemu bogatemu składowi sprzyja tworzeniu czerwonych krwinek.
Dawkowanie karmy Fitmin dla kotów

waga kotadawka dzienna
2-3kg45-65g
3-5kg60-85g
5-7kg80-105g
7-10kg100-125g

Opis

Odmierzoną porcję suchej karmy wsypać do czystej miseczki, która powinna być dostępna dla kota przez cały dzień. Zalecane dawkowanie ma charakter wyłącznie orientacyjny. Wielkość porcji należy dostosować zgodnie z indywidualnymi potrzebami zwierzaka (zależnie od wieku, stanu zdrowia, aktywności, kondycji itp). Jednocześnie kot powinien mieć zawsze dostęp do świeżej wody.
Mojemu kotu karma Fitmin bardzo posmakowała, bardzo szybko znikła z miseczki.

Op. 04 kg.ok 29,00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz