niedziela, 18 grudnia 2016

PROJEKT BOBOVITA

BOBOVITA PORCJA ZBÓŻ


 Zakwalifikowałam się do projektu w kampanii TRND Bobovita Porcja Zbóż.W zestawie, który otrzymałam drogą kurierską znajdowały się trzy kaszki Bobovita w solidnym, sztywnym z ciekawym kolorowym nadrukiem pudełku zamykanym na magnes.
Dodatkowo w tym bardzo praktycznym pudełku znajdował się 
-Przewodnik Projektu
-Broszurka ,, Rola Zbóż w diecie dziecka ''
-List powitalny
-wyżej wspominane 3 rodzaje kaszek 
    *1 opakowanie Porcja Zbóż Kaszka mleczna 7 zbóż wielozbożowa-jaglana pełnoziarnista      wieloowocowa 
    *1 opakowanie Porcja Zbóż Delikatna kaszka owsianka pełnoziarnista
    *1 opakowanie Porcja Zbóż Kaszka mleczna manna bananowo - brzoskwiniowa
Ciekawostka od producenta 
Kaszki Bobovita Porcja Zbóż powstają z najwyższej jakości różnorodnych zbóż, również tych z pełnego przemiału. Zboża są istotnym elementem prawidłowej diety i są bardzo ważnym źródłem energii w codziennym, urozmaiconym jadłospisie. Pierwsze produkty zbożowe można wprowadzić do diety niemowlęcia już po 4 miesiącu życia. Zaś w przypadku dzieci od 1 do 3 lat eksperci zalecają 5 porcji różnych produktów zbożowych dziennie.Owsianka pełnoziarnista - bezmlecznaZboża z pełnego przemiału uważa się za bardzo wartościowe, zawierają bowiem cenne składniki odżywcze, dostarczają też dziecku potrzebnej energii. Kaszka nie zawiera dodatku cukru, tylko naturalnie występujące cukry ze zbóż. Została wzbogacona witaminą B1 ważną dla rozwoju dziecka.
Opakowanie wizualnie bardzo ładne, kolorowe z ciekawym nadrukiem przyciągającym wzrok  
Kaszki Bobovita są świetnym urozmaiceniem diety naszych maluchów.

op.210 g cena rekomendowana 8,99

Wielozbożowa - jaglana pełnoziarnista wieloowocowa - mleczna


 To delikatny mleczno - zbożowy posiłek. Nie zawiera dodatku cukru, tylko naturalne cukry ze zbóż.
Kaszka mleczna 7 Zbóż - wieloowocowa została wzbogacona w kompozycją cennych witamin i składników mineralnych bardzo ważnych dla rozwoju dziecka. Mleczne kaszki Bobovita Porcja Zbóż zgodnie z wymogami prawa zawierają wapń i witaminę D. 

op.210 g cena rekomendowana 8,99

Mleczna manna bananowo - brzoskwiniowa - mleczna
To delikatny mleczno zbożowy posiłek, który został  wzbogacony w kompozycję cennych witamin i składników mineralnych ważnych dla rozwoju dziecka. Zawiera wapń i witaminę D.

op.210 g cena rekomendowana 8.99 

Opinia
Kaszki Bobovita Porcja Zbóż jest bardzo dobrym wyborem dla osób, które mają mało czasu, albo w ogóle nie mają czasu na samodzielne gotowanie kaszek i zup mlecznych dla niemowląt i starszych dzieci. Kaszki mają bardzo przyjemny zapach, idealną konsystencję, nie powstają w nich grudki. Jedyny minus w kaszkach Bobovita to składnik glutenu.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz