piątek, 11 listopada 2016

APTUS APTO-FLEX

NA SPRAWNE STAWY I NIE TYLKO

Jakieś czas temu przeglądając różne stronki wyczytałam, że można zamówić za darmo próbkę APTO-FLEX, jest to syrop na sprawne stawy i aparat słuchowy dla naszych piesków i kotków.  Słyszałam, że preparat cieszy się bardzo dużym uznaniem, ale nie jest zbyt tani, więc zdecydowałam bez wahania zamówić  taką próbkę. Po ok. dwóch tygodniach otrzymałam przesyłkę.
Próbka jest niewielkich rozmiarów poj. 10 ml. W środku foliowej saszetki znajduje się płynny syrop, który podajemy bezpośrednio do pyszczka, lub też możemy zmieszać z karmą.
Zdaję sobie sprawę, że po zużyciu takiej jednej saszetki jakichś ogromnych zmian u swojego dwunastoletniego psa pewnie nie zauważę, ale przynajmniej będę wiedziała, czy jeżeli zakupię buteleczkę syropu Apto -Flex to czy mój pies nie będzie robił problemów połknięciem syropu.


Aptus to linia popularnych fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych. Firma produkuje preparaty na trawienie, stawy, skórę, sierść i rany.
 Apto- Flex jest  karmą uzupełniającą o działaniu osłonowym na stawy w formie smakowitego syropu, zawierającą połączenie substancji o właściwościach chondroprotekcyjnych, przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Przeznaczona jest dla psów i kotów.
Skład ;
Kwas hialuronowy - główny składnik mazi stawowej. Zapobiega uszkodzeniu powierzchni stawowej zapewniając ruchomość stawów i chroniąc je przed bolesnym procesem erozji
Kolagen - białko strukturalne o bogatym składzie aminokwasowym. Źródło czynników budulcowych dla stawu.
MSM - naturalne źródło siarki organicznej, niezbędnej do odbudowy stawów i ich komponentów. Ma silne działanie przeciwutleniające.
Siarczan chondroityny - jeden z podstawowych składników chrząstki o działaniu przeciwzapalnym .
Siarczan glukozaminy - składnik wiązadeł. Chroni również przed postępowaniem zapalenia stawów .


Zawartość składników pokarmowych w 100 ml;
-białko 14 %
-węglowodany 30,3 %
-tłuszcz 0,3 %
-woda 40,7 %
-popiół 0,6 %
-energia 775,28 KJ
Dawkowanie
Pies
- 0 - 20 kg  5 ml / na dobę
- 20 - 40 kg 10 ml
- 40 60 kg 15 ml
 Kot
- 10 kg 5 ml / na dobę

Długość stosowania preparatu jest zależna od zaleceń lekarza weterynarii oraz stopnia nasilenia zmian w stawach i ruchliwości zwierzęcia.
Profilaktycznie należy stosować Apto- Flex przez 3 msc, zrobić 1 msc przerwy i powtórzyć 3 miesięczną suplementację. Podczas wsparcia leczenia można stosować preparat przez całe życie zwierzęcia.

 Cena op 500 ml ok 110 zł - 120 zł

Darmową próbkę można zamówić na trstoland.pl, http://zafree.com.pl/, http://lowca-okazji.blogspot.com, http://aptuspet.com/zamow-probke

--->>>Zamów próbkę | Aptus<<<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz