niedziela, 17 lipca 2016

SURF
BEZPŁATNE PRÓBKI PŁYNU SURFW ramach promocji otrzymałam bezpłatną próbkę płynu ,,Surf'' .
Promocja prowadzona jest w okresie od 02.06.2016 do 30. 07.2016 lub do wyczerpania zapasów .
Próbki są dostępne w postaci saszetek z płynem do prania 70 ml w trzech wariantach zapachowych . Dzięki temu możemy zapoznać się z płynem do prania , wystarczy tylko przejść na dedykowaną stronę oraz wypełnić znajdujący się tam  formularz . Pod tym linkiem można zamówić próbkę płynu Surf  https://www.przetestujsurf.pl/formularz
,,Wypróbuj  za darmo płyn do prania , podziel się opinią i wygraj wspaniałe nagrody'' - tak głosi główne hasło reklamowe promujące akcję rozdawania próbek .


Marka Surf oferuje zupełnie nową jakość zapachu świeżego prania . Płyny do prania Surf charakteryzują się bardzo intensywnym zapachem , podwójną dawką substancji aktywnych . Do ich produkcji zostały użyte naturalne olejki eteryczne . Ciekawostką jest to , że płyny Surf działają nawet w chłodnej wodzie . Dostępne są w trzech wariantach zapachowych ;
-Surf Tropikalna lilia  i Ylang Ylang
-Surf Irys i wiosenna róża
-Surf Biała orchidea i jaśmin  

Opinia 
Płyn znajduje się w mocnej foliowej saszetce ze ślicznym kolorowym nadrukiem nawiązującym do zapachu polecanego produktu . Zapach płynu jest intensywny kwiatowy , bardzo przyjemny  , bardzo ładny kolor płynu o dość gęstej konsystencji . Płyn bezpośrednio można wlać do pralki , jest to całkiem wygodna opcja Na opakowaniu jest umieszczona informacja jak mamy stosować płyn oraz do jakiej odzieży  nie powinnyśmy go używać ; min wełna i jedwab .
Ubrania po praniu bardzo przyjemnie pachną , (bez dodatkowego płynu do płukania ) , są mięciutkie i czyste Surf  również świetnie się sprawdza w niskich temperaturach np 30 stopniach , nie pozostawia żadnych zacieków , ani plam po płynie . Po wysuszeniu prania zapach nadal jest wyczuwalny , a ubrania całkiem dobrze się prasuje . Płyn Surf w pełni może zastąpić proszek do prania , jest dość wydajny ( jedna próbka zawierająca 75 ml płynu wystarcza na upranie ok 5 kg średnio zabrudzonych ubrań ) . Płyn Surf nadaje się do prania w automatach jak też doskonale sprawdza się w praniu ręcznym . Najważniejsze , że nie wywołuje uczulenia .
Uważam , że płyn Surf jest produktem godnym polecenia .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz