poniedziałek, 11 kwietnia 2016

SZAMPON BLASK I JEDWAB DO WŁOSÓW

 SILK N GLOW SZAMPON BLASK I JEDWAB DO WŁOSÓW SUCHYCH I POROWATYCH

Tym razem firma O-way zaproponowała szampon do włosów suchych i porowatych .

O-way to pierwsza w 100% naturalna linia kosmetyków do włosów .
Wysokiej jakości kosmetyki są stworzone do wszystkich rodzajów włosów . Produkty O-way  są starannie zaprojektowane przez specjalistów laboratorium w trosce o wysoki standard i o nasze zdrowie .
Kosmetyki tej marki są produktami eko i są świetnej jakości , nie zawierają olejów mineralnych , parafiny , detergentów , parabenów , silikonów , sztucznych barwników oraz alergenów . Oparte są na odżywczych wyciągach z roślin , nasion , olejach roślinnych i eterycznych .
Szampon jest umieszczony w farmaceutycznej butelce w kolorze bursztynu , aby zachować czystość organicznych kompozycji . Do buteleczki dołączona jest karteczka z logo i nazwą firmy , a na odwrotnej stronie znajduje się opis danego produktu i sposób użycia .

Czego oczekiwałam od szamponu , a mianowicie tego , aby dobrze oczyszczał moje włosy , aby nie powodował łupieżu , nie znoszę gdy włosy po umyciu plączą mi się i ciężko rozczesują  , za to uwielbiam gdy są świeże i miękkie w dotyku .


Działanie ;
-przywraca włosom naturalną wilgotność
-redukuje elektryzowanie się
-zapobiega pierzeniu się włosów
Opinia
Szampon dobrze się pieni dzięki temu jest bardziej wydajny . Konsystencja szamponu jest dość płynna o przyjemnym delikatnym zapachu .
Po pierwszym umyciu włosów nie byłam tym szamponem wcale zachwycona , a wręcz przeciwnie , moja opinia była bardzo  naganna , gdyż na głowie zamiast włosów miałam kupkę siana . Rozczesując ich , na szczotce została mi garść włosów tak były splątane-może dlatego , że są długie , ale po kolejnych użyciach szamponu efekty były świetne . Włosy stały się delikatne , nie obciążone , silne , gładkie , nie są oporne do układania jak poprzednio .Wcale , a wcale nie plątały się . Po każdym myciu , zamiast kupki siana mam zdrowy , mocny i gęsty pukiel włosów . Dużo wyraźniejsze pasemka , przed stoaowanie tego szamponu moje włosy były matowe . Po za tym zapach dość długo się utrzymuje .
    Przed umyciem                                                                             Po umyciu


Jeśli ktoś szuka naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów , to bez obaw może zainteresować się  marką O-way . Produkt jest dość drogi , ale genialny . Polecany do salonów fryzjerskich .Wybrane składniki aktywne ;
Biodynamiczny owies ma działanie odbudowujące dla bardzo suchych włosów .
Organiczny owoc Cupuacu działa odżywczo i zmiękczająco . Nadaje włosom połysk .
Etycznie pozyskiwane orzechy Brazylijskie bogate w witaminy A i B rozpuszczalne w wodzie , przeciwdziałają pierzeniu się włosów . Sprawiają , że włosy stają się błyszczące i łatwo się rozczesują .

Nie zawiera ;
SLS & SLES / Parabens / Petrolatum / PEG , PG & BBG / EDTA /  Synthetic Fragrance / Artifical Colorants

pH 5.8- 6.3
Cena 54,00zł -105 ,00zł
Pojemność 240ml -500ml

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz