poniedziałek, 11 kwietnia 2016

AGAMA -SERUM DO TWARZY LONGEVITE


 SERUM DO TWARZY

Mam przyjemność przedstawić innowacyjny kompleks serum do twarzy linii Longevite . Serum zapewnia pełną regenerację skóry . Skoncentrowana moc minerałów , witaminy oraz koenzym Q10 regularnie używane  odżywiają i nawilżają głębsze warstwy przyczyniając się do poprawy cery . Peptyd przyspiesza produkcją kolagenu , zmniejsza widoczność zmarszczek oraz rozjaśnia przebarwienia .


Kilka słów o firmie .
Agama Health Factory to marka ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji skóry , ciała i twarzy , włosów  paznokci oraz suplementów diety wspomagających proces odchudzania oczyszczania organizmu , poprawiających sprawność seksualną oraz profesjonalnych suplementów kulturystycznych. .
Właścicielem marki oraz znaku towarowego Agama Health Factory  jest cypryjski potentat sektora Health & Beauty firma CEE Opportunities Capital Holdings Limited .

Dzięki stosowaniu serum kolejne linie i bruzdy na twarzy mogą pojawić się znacznie później . Serum do twarzy dobrze jest wprowadzić do codziennej pielęgnacji , gdyż profilaktyka jest najlepszą kuracją przeciwzmarszczkową .


Serum jest konsystencji nie zbyt gęstej . Dokładnie się rozprowadza po skórze i doskonale wchłania . Bardzo przyjemny i delikatny pozostawia zapach . Ma silniejsze działanie niż krem na dzień , czy na noc , więc efekt jest efektywniejszy . Odkąd używam serum , moja skóra na twarzy jest dobrze nawilżona .
Na ten moment nie mogę na swoim przykładzie jeszcze nic powiedzieć o działaniu przeciwzmarszczkowym , zbyt jeszcze krótko używam serum , abym mogła określić jego pełne możliwości , zapewne będę dopiero w stanie ocenić to z a jakiś czas . Ale jestem pewna , że skóra dobrze zadbana i nawilżona lepiej radzi sobie z upływem czasu. .

plus- wydajność , wygodny aplikator , skład serum
minus- cena - nie na każdą kieszeń 
Producent Agama Health Factory 
pojemność 30 ml 
cena ok 307,00zł
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz