wtorek, 26 kwietnia 2016

COLON C SUPLEMENT DIETY

COLON C SUPLEMENT DIETY - ZDROWE JELITA

Niedawno otrzymałam darmową próbkę suplementu diety Colon C , który jest stosowany do regulacji pracy jelit , co też zapobiega zaparciom .Colon C dokładnie oczyszcza nasze jelita i cały nasz organizm . Dostarcza również błonnika , probiotyków i prebiotyków . Colon C pomaga kontrolować wagę .
 Składniki suplementu diety ;
-reguluje rytm wypróżnień (babka jajowata)
-pomagają kontrolować wagę (cykoria)
-korzystnie wpływają a pracę jelit (babka jajowata , cykoria)
Łupina nasienna babki jajowatej jest źródłem błonnika pokarmowego . Jest to włókno roślinne , które posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym . Babka jajowata korzystnie wpływa na pracę jelit i ułatwia wypróżnianie , a ponadto łupina babki jajowatej pomaga kontrolować stężenie cholesterolu we krwi . Natomiast cykoria wspiera odchudzanie , zdrowie jelit i kontrolę i kontrolę wagi oraz ułatwia zachowanie prawidłowego stężenia cukru we krwi .
Wskazania
Suplementacja codziennej diety w błonnik , fruktooligosacharydy oraz bakterie kwasu mlekowego .


 Dawkowanie
 Dwie czubate łyżeczki (10 g) dziennie- jedna przed śniadaniem , druga przed kolacją .
Zmieszać z wodą lub z sokiem owocowym i natychmiast wypić Poleca się by popić preparat dodatkową szklanką wody lub soku . Po dwóch tygodniach można zmniejszyć ilość preparatu o połowę . Suplement diety nie może być stosowany jako suplement zróżnicowanej diety . Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia .

Po stosowaniu Colon C rezultaty jakie zauważyłam to wyregulowane trawienie - na jak długo , czas pewnie pokaże .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz