poniedziałek, 9 stycznia 2017

ŚWIĄTECZNA PACZKA OD DEVELEY

NIESPODZIANKA OD DEVELEY ZA REJESTRACJĘ

Jakiś czas temu w internecie pojawiła się akcja. Develay z okazji Świąt rozdawało prezenty, należało przejść na dedykowaną stronę i wypełnić formularz rejestracyjny, a w zamian Develey rozdawało prezenty niespodziankę.O otrzymaniu prezentu decydowała kolejność zgłoszeń.

O Develey
Develey to największy producent musztard i delikatesowych sosów zimnych w Europie. Produkty Develey produkowane są od ponad 170 lat.


Firma istnieje już 21 lat na polskim rynku i zdobywa uznanie konsumentów oferując produkty zarówno o tradycyjnych jak też nowoczesnych połączeniach smakowych, z tej okazji w 2016 roku wprowadziła na rynek 3 nowe produkty Ketchup Premium, Chrzan Tarty z dodatkiem cytryny i Sosy Warzywne Relish.
Po rozpakowaniu paczuszki od Develey najpierw zobaczyłam uroczą kartkę z życzeniami świątecznymi i miły krótki list, a pod spodem trzy rarytasy, które w sam raz przydały mi się na Święta.
-Chrzan tarty z dodatkiem cytryny 180 g
-Musztarda bawarska 270g
-Ketchup Premium 300g
Ketchup Premium Develey bez dodatku konserwantów i wzmacniaczy smaków, jest bezglutenowy i nie zawiera laktozy, jest gęsty i kremowy.
Chrzan Develey jest bez dodatku pirosiarczynu sodu, bez octu oraz bez laktozy, to znaczy, że jest bardziej naturalny i bardziej smakowy. Natomiast jest z dodatkiem cytryny.
Słoiczek zawiera 75% chrzanu.
Waga netto 180 g
Musztarda Bawarska Develey stanowi doskonały dodatek do mięs oraz kanapek. Musztarda ma kremową konsystencję, nie ma w niej konserwantów.

Bardzo się cieszę, że miałam możliwość wypróbować nowe produkty Develey są bardzo smaczne i warto je zakupić.
3000 pierwszych osób, które dokonały rejestracji na stronie promocyjnej marki Develey otrzymało prezent od firmy, w tym gronie osób znalazłam się ja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz