niedziela, 13 listopada 2016

VERBENA -TESTOWANIE NOWEGO SMAKU

VERBENA EUKALIPTUS - ŁAGODNY SMAK NATURY


Gratulujemy to właśnie Ty zostałeś jednym z testerów nowego smaku - Eukaliptus. To właśnie Twoje zgłoszenie postanowiliśmy nagrodzić.
To właśnie przeczytałam otwierają e-maila parę dni temu.
Na stronie Łowca -okazji po wypełnieniu krótkiego formularza i udzieleniu odpowiedzi na pytanie, można było zostać jednym z 200 testerów nowego smaku - Eukaliptus. Lubię smak eukaliptusa, więc wypełniłam ankietę, odpowiedziałam na proste pytanie - zostałam wybrana i otrzymałam zestaw dwóch rollsów nowego smaku Eukaliptus.
Verbena proponuje nam orzeźwiające ziołowe cukierki z witaminą C o smaku eukaliptusa. Opakowanie - to 32 g, w którym znajduje się 10 smacznych cukierków. Każdy cukierek osobno jest opakowany w biały papierek. Cukierek jest koloru jasno zielonego, twardy  jak landrynek, ale z orzeźwiającym miętowym  nadzieniem. Jest to świetna kombinacja mięty z eukaliptusem, bogate źródło witaminy C. Wyraźnie wyczuwalny chłodzący posmak mięty i eukaliptusa, poprawia i odświeża oddech.

Ciekawostka 

Eukaliptus - jest wykorzystywany głównie przy infekcjach i chorobach oskrzeli. Jest również skutecznym środkiem antybakteryjnym. Często stosowany jest w postaci cukierków przy bólu gardła. Eukaliptus poprawia uwagę, rozjaśnia myśl, pomaga przy przeziębieniu, łagodzi suchy kaszel, zmniejsza obrzęki i bóle mięśniowe.

Mięta - jest jedną z najpopularniejszych roślin leczniczych, mentol w niej zawarty powoduje oprócz wyraźnego odświeżenia oddechu również rozszerzenie naczyń wieńcowych  przy skurczowym bólu klatki piersiowej. Ma także działanie antyseptyczne i uśmierzające przy zapaleniach górnych dróg oddechowych, przy zapaleniu lub rozszerzeniu oskrzeli. Mięta jest dobrym środkiem przy leczeniu żołądka. Działa również korzystnie przy przy napięciu nerwowym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz